Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

عکاسی از ظریف ترین و زیباترین جلوه های هنری قرن اخیر است. عکس حافظ جذاب ترین خاطره ها و بهترین نمایشگر لحظات تلخ و شیرین ما است.
عکاسی که روزگاری حرفه ای سخت و دشوار به شمار می رفت ؛ امروزه در تمام شئون زندگی ما راه یافته است. من و شما بارها در برابر دوربین عکاسی قرار گرفته ایم و به دفعات از دیدن عکس های دوستان و تصاویر بدیع و دلپذیر طبیعت خاطرات لذتبخش و قابل تکرار گذشته را در دل زنده ساخته ایم. گاهی با دیدن یک عکس لبخندی بر لبانم نشسته و گاهی قطره اشکی بر صورتمان غلطیده است.
از آن روزها که عکاسی ، حرفه ای پر دردسر و منحصر به عده خاصی بود چندان دور نیستیم زیرا از اختراع عکاسی و گرفتن اولین عکس بیش از 160 سال نمی گذرد اما امروزه به سبب ساده شدن عکسبرداری بر تعداد علاقه مندان به عکس افزوده شده است.
شک نیست هر صاحب دوربینی دوست دارد از این جعبه جادویی تصاویری زیبا بیرون آورده و از آن به بهترین شکل نگهداری نماید و به اشتراک دیگران بگذارد تا دوستان خود را نیز در لذت بردن از این سرگرمی هنری شریک نماید.
ما سایت اختصاصی عکس FOTOYA را برای همین هدف طراحی نموده ایم.

شما می توانید در فتویا یک پروفایل اختصاصی داشته باشید و تصاویر خود را چه متعلق به شما باشد و چه نباشد ” البته با رعایت قانون کپی رایت ” میان دوستانتان و بازدیدکنندگان به اشتراک عکس بپردازید.

گالری عکس فتویا محلی است که شما می تونین هر عکسی که خودتون انداختین یا جایی دیدین و خوشتون اومده و احساس خوبی که با نگاه کردن به اون پیدا می کنین رو با بقیه سهیم بشین و به اشتراک بزارین.

فتویا خیلی ساده طراحی شده تا شما خیلی راحت بتونین هم عکس هایی که بقیه رو سایت گذاشتن رو ببینین و لذت ببرین و هم عکس های خودتون رو با نهایت سادگی به سایت اضافه کنین تا بقیه لذت ببرن!

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.